Призначені Порошенком чиновники «Укроборонпрому» перерахували на офшори на Маршалових островах 27 млн, – Портнов


Юрист Андрій Портнов продовжує серію розслідувань діяльності чиновників періоду керівництва країною президентом Петром Порошенком. У черговій публікації в соцмережі розслідувач повідомив нові факти про діяльність колишнього керівництва концерну «Укроборонпром».

Згідно з інформацією Портнова, у 2015 році функціонери «Укроборонпрому», який призначив Порошенко, вкрали у армії і перерахували на офшори на Маршалових островах понад 26 млн₴

«Інформую, друзі, що з липня по листопад 2015 р, коли українські солдати гинули на сході країни, призначені Порошенком функціонери «Укроборонпрому» вкрали у армії і перерахували на рахунки, що знаходиться на Маршаллових островах в Мікронезії компанії Brasen Development LTD 26,9 мільйонів гривень за неіснуючі послуги.

На Маршаллових островах нічого не виробляється і продається для української армії. Це звичайне і неприкрите розкрадання коштів у військових, крадіжка оточенням Порошенка у власної армії», – констатував Андрій Портнов.
Юрист також повідомив, що встановлений ним даний факт він вже оформимо процесуально і вимагатиме затримань винних і допиту головного державного фігуранта (Порошенка, – ред).

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/pryznacheni-poroshenkom-chynovnyky-ukroboronpromu-pererakhuvaly-na-ofsho/” Об этом сообщает tolkochto.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя