Тетяна Кагуй: "Хочу внести на розгляд Фейсбук пропозицію. Оскільки..."

Тетяна Кагуй в facebook:

Хочу внести на розгляд Фейсбук пропозицію. Оскільки дуже багато його користувачів постять та репостять будь яке лайно ноги якого ростуть з рашки і там в рашці, їх труд не завжди помічають та належно оцінюють треба придумати тег який користувач прямо собі в пост може розмістити в один клік . Для того, щоб ФСБ могло швидше відзначити такого # небайдужого зірочкою чи званням, або якось по-іншому. Такий тег мусить бути обовязково лише російською. Об этом сообщает donetskie.in.ua со ссылкой на СМИ.

Пропоную два варі ... анти перший я троль кремлёвский другий - я дурак и тем горжусь.

Рекомендовано цей тег використовувати всім хто переймаються православием православно, не православно, як і де православно побити геїв, велику увагу приділяють кондитерським виробам - зокрема воюючим з шоколадом, любе паплюження добробатів, розганяючим тему # зради , # все_пропало , любе паплюження # БЕЗВІЗ , всі менти-беркута, гей ропа, америкоси, я проти параду на День Незалежності України, ЗСУ - аватари, солдати голодні, бойкот Дню Конституції, одним словом топ теми # зрадофілів .

# Не_за_то_Майдан_стояв це особлива тема. Якщо би, всі хто там не за то стояли хоч раз би туди прийшли а то зараз там кілька мільйонів, за їх словами не за то стояли А за що ви там стояли Якщо стояли взагалі Скільки можна прикриватись Майданом, людьми які там тоді віддали своє життя Не знаю хто та куди саме ходив під час Майдану, може ви не на той майдан ходили Я ходила на Євромайдан - за Європейську Україну.Тетяна Кагуй
Тетяна Кагуй


ТОП новости

Вход

Меню пользователя